Cami ısıtma - Mimar Grup Cami Isıtma Sistemleri

Karbon Yerden Isıtma Filmi

Karbon Yerden Isıtma Filmi yüksek kaliteli karbon infrared ısıtma teknolojisine sahip bir üründür. Sistemin kurulumu için hiçbir zaman evlerde,camilerde kurulumun yapılacağı alanlarda bir inşaat çalışması, kırma,dökme,delme vb. gibi bir çalışma yapılmaz.

Karbon Yerden Isıtma Filmi Cami Isıtma

Karbon Yerden Isıtma Filmi yüksek kaliteli karbon infrared ısıtma teknolojisine sahip bir üründür. Sistemin kurulumu için hiçbir zaman evlerde,camilerde kurulumun yapılacağı alanlarda bir inşaat çalışması, kırma,dökme,delme vb. gibi bir çalışma yapılmaz. Kolay bir şekilde çok kısa zamanda inşaatsız karbon ısıtma sistemi kurulumu yapılabilmektedir. Montaj esnasında ısıtma sistemi kurulumu yapılan yerlerde rastgele bir kirlilik veya atık kalmamaktadır. kurulum ve montaj sonrasında elektriği bağlanan ısıtma sistemi çalışmaya hazırdır. Karbon cami yerden ısıtma sistemi aylık ne kadar yakar buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sistemin kurulacağı alanın tamamı yalıtım keçesi ile kaplanır.
Saf ölçülerine uygun sekilde karbon ısıtıcılarımızın serilme işlemi yapılır.
Isının saf/saf kontrol edilebilmesi için kontrol kumanda panosuna ayarlamaları yapılır
Karbon film ısıtıcıların teknik kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilir.
Sistem kontrol ve ayarları yapıldıktan sonra, ısınmaya hazır vaziyettedir.

Mimar Cami Isıtma ve Halı Altı Isıtma


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma