Cami ısıtma - Mimar Grup Cami Isıtma Sistemleri

Cami ısıtma sistemi elektrik tüketimi ne kadar?

Zemin ısıtma sisteminden kullanılan Rexva karbon film ısıtıcı en az elektrik tüketimi ile çalışan bir ısıtma sistemidir. Cami ısıtma sistemlerinde tercih ....

Cami ısıtma sistemi elektrik tüketimi ne kadar? Cami Isıtma

Zemin ısıtma sisteminden kullanılan Rexva karbon film ısıtıcı en az elektrik tüketimi ile çalışan bir ısıtma sistemidir. Cami ısıtma sistemlerinde tercih edilen ve en son teknoloji karbon film ısıtmadır. Karboın film ısıtıcılar belirli ısı derecesine geldiğinde elektrik harcamayı kestiğinden dolayı elektrik tüketimi de bir hayli az olmaktadır. Tasarruflu cami ısıtma sistemleriden birinde tercih karbon film ısıtıcıdan yanadır. Karbon film ısıtıcılar maksimum 65 dereceye kadar ısınmaktadır ve yangın tehlikesi yoktur.(Kesme delme zarar verme vb. dışında.)  

Mimar Cami Isıtma ve Halı Altı Isıtma


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma