Cami ısıtma - Mimar Grup Cami Isıtma Sistemleri

Bilecik Cami Halısı

Bilecik Cami halısı camilerin içlerinin güzelliğini sağlamanın yanı sıra camii halıları ile de huzur sağlanmaktadır. Cami halıları için lüzumlu olan şartlar Bilecik cami halısı yün cami halısı ve akrilik cami halısı seçeneklerinde bulunmaktadır. Camilerin ihtiyaçları ve imkânları doğrultusundan gerekli seçim yapılarak cami halısı yapım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bilecik Cami Halısı Cami Halısı Hizmet Bölgelerimiz

Bilecik Cami halısı camilerin içlerinin güzelliğini sağlamanın yanı sıra cami halıları ile de huzur sağlanmaktadır. Cami halıları için lüzumlu olan şartlar Bilecik cami halısı yün cami halısı ve akrilik cami halısı seçeneklerinde bulunmaktadır. Camilerin ihtiyaçları ve imkânları doğrultusundan gerekli seçim yapılarak cami halısı yapım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Cami Halıları
Cami halısı Bilecik hizmetleri tüm cami ve mescidler için kaliteli ve sağlam halılar sunmaktadır. Camii halılarının taşıması gereken en önemli özellik olarak sağlamlık ve uzun ömürlülük görülmektedir. Özellikle yoğun şekilde kullanılması sebebi ile halıların uzun süre kullanılabilir olarak kalması önemlidir. Bunun için halıların dayanıklı malzemelerden üretilmesi gerekmektedir. Yün yada akrilik şeklinde üretimi meydana gelen Bilecik cami halıları sağlamlıkları ile dikkat çekmektedir. Cami halıları için önemli noktalardan bir tanesi olarak temizlik ve kir tutmamasıdır. Camiler Müslümanlar için ibadetlerin yapıldığı şu demek oluyor ki namazların kılındığı özel bir ibadethanedir. Bu alanlarda temizlik özellikle yerlerin temizliği örutubet taşımakta hatta dini olarak yargı ifade etmektedir. Bunun içinde cami halıları temiz olmalı ve basit şekilde kir tutmayacak malzemeden üretilmelidir. Cami halısı Bilecik üretimlerinde halıların kolay bir halde kirlenmemesi ve çabuk temizlenebilmesi için özel üretim yapılmaktadır. Cami halılarının taşıması istenen özelliklerinden birisi olarak saf düzenini sağlaması görülmektedir. Halıların üzerindeki desen ve modelleri ile namaz saflarını düzgün tutabilmesi örutubet taşımaktadır. Ayrıca cami halılarının yumuşak olması, renginin rahat solmaması, deforme olmaması ve alev almaması benzer biçimde özellikleri beklenmektedir.

Bilecik Cami Halıları Model ve Çeşitleri
Cami ve mescid halıları Bilecik seçenekleri farklı malzemelerden üretilmektedir. Kalite ve fiyatlarına bakılırsa farklılık gösteren bu halı çeşitlerinde maksimum kullanılan ürünlerden bir tanesi olarak yün araç-gereç öne çıkmaktadır. Yün halılar uzun ömürlü ve sağlam ürünlerdir. Nemden, rutubetten ve güve gibi dış etkilerden rahat şekilde etkilenmeyen bir özelliği bulunmaktadır. Yünün doğal yapısı ve özel dokusu ile küçümsenilmeyen bir yumuşaklığa haizdir. Yün malzemeden yapılan halılar özellikle soğuk iklimlerde doğal bir yalıtım aracı görevi görmektedir. Yün halıların bakımları biraz daha zor olmakla beraber iyi bakıldığı ve temizlendiği durumlarda uzun süre kullanılabilmektedir. Yün malzeme ile meydana getirilen halılar diğer ürünlere bakılırsa daha pahalı olabilmektedir.

Cami halıları Bilecik seçenekleri için maksimum kullanılan malzemelerden birisi olarak akrilik öne çıkmaktadır. Akrilik bileşik doğrusu doğal olmayan yollar ile üretilmekte olan bir malzemedir. Akrilik malzemeden üretilmekte olan halılar yün halılara maksimum benzerlik gösteren ürünlerdir. Yumuşaklığı ve dokusu ile yünden çok farklı yoktur. Ayrıca dayanıklılığı ve sağlamlığı ile de benzer yapıdadır. Bunlara ek olarak akrilik halılar yün ürünlere bakılırsa daha rahat temizlenen ve leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Akrilik halı modelleri yün malzemeye gore daha ekonomik bir üründür. Özellikle büyük alanlarda tercih edilebilir olmasının sebebi olarak bu görülmektedir. Ancak ilk kullanma sürecinde çok fazla tüylenme yapabileceği için alerjik bünyelerde negatif neticelar verebilmektedir.

Mescitler İçin Özel Halılar
Ülkemizde camiiler kadar mescitlerde yoğun kullanılmaktadır. Bilecik Mescid halısı seçeneklerinde bu durumu da dikkate alarak özel halıların üretimini gerçekleştirmektedir. Mescidler genel olarak binaların alt katlarında yahut ayrı bir bölümlerinde yapılarak hizmet vermektedir. Mescidlerin bu özelliğinden dolayı genel olarak rutubet ve rutubet şeklinde durumları yaşaması normal görülmektedir. Bilecik mescid halısı bu durumlardan etkilenmeyecek ve nem tutmayacak özelliklerde üretilmektedir. Mescit halıları için en çok tercih edilen halı türü olarak akrilik halılar öne çıkmaktadır. Bilecik mescid halıları özel üretimleri, desenleri ve modelleri ile mescidlerde kullanılmak üzere sunulmaktadır.

 

Mimar Cami Isıtma ve Halı Altı Isıtma


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma