Cami ısıtma - Mimar Grup Cami Isıtma Sistemleri

Malatya Cami Halısı

Malatya Cami halısı birer zemin döşemesi olarak cami zeminlerinde hem estetik, hem temiz hem de rahat bir ibadet yapılmasını için camiye en uygun cami halısı yapılmalıdır. Bu nedenle firmamızın sunduğu cami halıları, mescit halıları camilere en uygun renklerde ve desenlerde caminize özgü olarak dokunmaktadır.

Malatya Cami Halısı Cami Halısı Hizmet Bölgelerimiz

Malatya Cami halısı birer zemin döşemesi olarak cami zeminlerinde hem estetik, hem temiz hem de rahat bir ibadet yapılmasını için camiye en uygun cami halısı yapılmalıdır. Bu nedenle firmamızın sunduğu cami halıları, mescit halıları camilere en uygun renklerde ve desenlerde caminize özgü olarak dokunmaktadır.

Malatya Cami halısı seçiminde farklı seçenekler arasından yapabileceğiniz seçimler sayesinde camilerde yapıya ve mimariye uygun olarak istenilen renk ve boyutlarda duvardan duvara cami halısı döşemesi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde bulunan Selçuklu ve Osmanlı mimarilerinin görüldüğü tarihi eser niteliğindeki camilerde yapının estetiğine uygun özellikteki yün veya saf akrilik türlerdeki cami halıları seçilebilir. Modern mimari ile inşa edilmiş camilerinde çok daha büyük alanlar kullanıldığından dolayı bir renk sabitliği ve düzen oluşturabilmek adına cami halısı seçiminde belirli ölçülere dayanılarak kolay temizlenebilen uygulanabilen ve kaliteli cami halıları tercih edilmelidir.

Malatya yün cami halısı bizden sorulur dedik ve bölgenin en kaliteli yün cami halısını biz dokutturduk. Yün cami halılarıdoğal olduğundan dolayı güve vermez koku yapmaz. Malatya yün cami halısı kolay temizlenebilme özelliğine sahip olduğu gibi leke tutmayan özelliktedir ve yün cami halılarımız aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Yün cami halıları diğer halılara göre daha kaliteli olup camiden içeriye girdiğiniz de hemen kendini belli etmektedir. Yün cami halıları parlak renk ve dokuya sahiptir. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Yıllarca sorunsuz kullanabilme özelliğine sahiptir.

Malatya akrilik cami halısı modelleri ve uygun fiyatlarla yine Hanedan Halı ‘da. Akrilik cami halıları petrol ürününden dokunmaktadır ve fiyatları yün halıya göre biraz daha uygundur. Akrilik cami halılarımız da yine yün halıya benzer kalitede ve özelliktedirler. Malatya akrilik cami halısı güve tutmaz. Akrilik cami halıları kolay temizlenebilir. Akrilik cami halılarımız yün cami halısına göre metre karedeki ağırlığı biraz daha düşüktür. Malatya akrilik cami halıları yün halı gibi sıcak tutar, doğal bir görünüme sahiptir. Akrilik cami halısı yıkandığında bile şeklinde bozulma meydana gelmez. Kullanıldıkça keçe gibi bir görünüm almaz. Aksine daha da güzel görünür. Parlak renklerle sergilediği sıcaklığı ısı olarak da sağlayacaktır. Akrilik halı seçerken göz ardı edilmemesi gereken konulardan birisi de maliyetidir. İyi bir halı satın almak için kimi zaman yüklü miktarda para ödenmek zorunda kalınabilmektedir. Zevk ve isteklerinize göre halılar çeşitlendirilebildiği gibi fiyat konusunda da birçok seçenek sunulmaktadır. Bütçeye uygun fiyat aralığındaki halılardan isteğe göre tercih yapılabilir.Akrilik halı da yüne göre daha az maliyetli olduğu için tercihler arasında yer almaktadır. Halının ne kadar süre kullanacağı belirlenip halının özellikleri ona göre şekillendirilebilir.

Çok sık kullanılan mekânlar için kaliteli bir halı alıp belli bir miktar parayı gözden çıkarsanız da uzun süre kullanabilme imkânı sağlayacaktır. Kişi yoğunluğuna ve kullanılacak mekânlara göre farklı özellik ve fiyatta halılar tercih etmelisiniz. Satın alınan halıdan son derece memnun kalınacağı gibi büyük oranda da kâr sağlanmış olacaktır. Üretimde bazı durumlarda yapılan değişiklik sayesinde halıların kalitesi değişebilmektedir. Kalitedeki en önemli unsur kullanılan ham maddenin ne sıklıkta kullanılıp dokunduğudur. Kalitedeki bu değişimde direkt olarak ekonomik özellikleri etkilemektedir.

Mimar Cami Isıtma ve Halı Altı Isıtma


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma