Cami ısıtma - Mimar Grup Cami Isıtma Sistemleri

Elazığ Cami Halısı, Elazığ Yün ve Akrilik Cami Halısı

Elazığ cami halıları noktasında camilerin mimari yapıları ve kullanım özelliklerine bağlı olarak özenle ve en yüksek kalitede seçilmektedir. Elazığ da Gerçekleştirdiğimiz cami halısı işlemlerinde uygulama yapılacak cami ile ilgili ustalarımız tarafından camide keşif yapılır.

Elazığ Cami Halısı, Elazığ Yün ve Akrilik Cami Halısı Cami Halısı Hizmet Bölgelerimiz

Elazığ Cami Halısı

Gakkoşlar Diyarı Elazığ, eski dönem mimarisine sahip eşsiz mimarili cami halısı Elazığ örneklerine sahip olarak Doğu Anadolu’nun en değerli kentleri arasında yer almaktadır. Eski tarihlerde Harput olarak bilinen Elazığ ilimiz, Türkiye Cumhuriyeti döneminde Doğu Anadolu Bölgesi’nde Elazığ olarak adlandırılmış ve bağlı bulunduğu 11 ilçe ile birlikte önemli bir tarihi kent konumuna gelmiştir. İl sınırları içerisinde yer alan Harput bölgesi korunmuş bir bölge olarak birçok farklı ve tarihi mimari yapı içermektedir. Harput Bölgesi’nde yer alan yapılar eski dönem mimarisine ait olmakla birlikte koruma altında ve turistik bir bölge olarak sit alanı ilan edilmiştir. Türkiye genelinde müzik ve mutfak konusunda da çok önemli bir yere sahip olan Elazığ, turizm noktasında da tarih ve gastronomi meraklıları için öncelikli tercihler arasında bulunmaktadır.

Sayılan nitelikleriyle çok büyük bir tarihe sahip olan Elazığ, kent merkezinde bulunan ve ilçelerde yer alan onlarca farklı camideki Elazığ cami halısı uygulamalarıyla firmamız tarafından birçok defa ziyaret edilen bir kent olmuştur. Firmamızın Elazığ ilinde gerçekleştirdiği cami halısı uygulamalarına örnek olarak; Elazığ merkez Mescid-i Rahman Camii ve Elazığ Karakoçan Kulundere Mahallesi Cami gibi yapılar gösterilebilir. Bu yapılar haricinde Elazığ ilinde Harput merkezinde yer alan Ulu Cami, Saray Hatun Camii, Kurşunlu Cami, Alacalı Camii, Arap Baba Mescidi, Ağa Cami ve İzzet Paşa Camii gibi birçok yapıda tarihi ve modern mimarilerin birleşimiyle günümüze kadar estetik bir şekilde ulaştırılmıştır.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz ve Elazığ Cami Halıları

Firmamız cami halıları konusunda Türkiye’nin en önde gelen firmalarından biri olarak Elazığ ilimizde  birçok noktada uygulama gerçekleştirmiş ve günümüzde de halen şehrin ibadet yerleri ile çalışmaya devam etmektedir. Elazığ cami halıları noktasında yüksek kalite sağlayan uygulamalarımız camilerin mimari yapıları ve kullanım özelliklerine bağlı olarak özenle ve en yüksek kalitede seçilmektedir. Elazığ da Gerçekleştirdiğimiz cami halısı işlemlerinde öncelikli olarak uygulama yapılacak cami ile ilgili inceleme yapılması için ustalarımız tarafından camide keşif yapılarak hesaplamalar yapılmaktadır. Yapılan keşif çalışması sayesinde cami ve mescitlerde uygulaması yapılacak Elazığ mescid halıları için doğru ölçülerde tespit edilmesi ve yapı ile uyum sağlayacak renk, doku ve desen seçimlerinin yapılması sağlanmaktadır.

Elazığ Cami Ve Mescitlerinde Profesyonel Cami Halısı ve Mescit Halısı Uygulamaları

Firmamızın köklü geçmişi uzun yıllar boyunca Türkiye genelinde camilerde gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sayesinde görülebilir niteliktedir. Bu yüksek kalite standartlarımız gerçekleştirdiğimiz cami halıları Elazığ uygulamalarında da yüksek bir profesyonellikle sonuç elde edilmesini sağlamaktadır. Elazığ kentinin mimari ve kültürel yapısına uygun bir şekilde işlemi gerçekleştirmek için personel, üretim malzemesi ve uygulamalarda cami halısı Elazığ seçimleri özenle yapıyoruz. Bu sayede her geçen gün Elazığ şehrimizin ibadet alanlarında firmamızı daha çok tercih etmekte ve eski veya modern yapılı camilerde firmamızdan hizmeti almaktadır. Firmamız bu güvenilirliğe dayanarak Elazığ mescid halısı için yüksek kalite standardı sunmaktadır.

Elazığ Mescitlerinde Dayanıklı Mescit Halıları

Elazığ şehrinin muhafazakar yapısına saygı gösteren firmamız cami ve mescit halıları için en dayanıklı ve nitelikli ürünleri seçerek döşeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Doğu Anadolu’nun sert ve soğuk hava koşullarına dayanıklılık gösterecek ve kış aylarında rahat bir kullanım oluşturacak mescid halısı Elazığ seçimleriyle kentte önemli bir hizmet sağlıyoruz. Ürün seçimlerinde ibadet kurumları için sunmuş olduğumuz yün ve akrilik ürün seçenekleri ve bu ürünlerin renk, doku, boyut ve desen seçenekleri önemli bir avantaj oluşturmaktadır. İbadethanelerin saygın ve ruhani yapısının korunması için mescid halıları Elazığ noktasında profesyonellik ve hassasiyet ile işlem gerçekleştiriyoruz.

 

Mimar Cami Isıtma ve Halı Altı Isıtma


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Cami Isıtma Sistemleri

Cami Isıtma Sistemleri / Editör

Tüm Yazıları

Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma