Cami ısıtma - Mimar Grup Cami Isıtma Sistemleri

Cami Isıtma Sistemi Ekonomik Mi?

Cami ısıtma, fabrika, anaokulu gibi geniş alanların ısınması çok maliyetlidir. Kalabalık mekânlar için yüksek ücretler ödenmesine rağmen bir türlü ısınma.

Cami Isıtma Sistemi Ekonomik Mi? Cami Isıtma

Cami, fabrika, anaokulu gibi geniş mekânların ısınması her zaman büyük maliyetler doğurmuştur. Kalabalık mekânlar için yüksek ücretler ödenmesine rağmen bir türlü ısınma konusunda istenen randıman sağlanamamıştır. Tüm bu sıkıntıları gidermek için cami ısıtma sistemleri geliştirildi. Cami ısıtma sistemleri ile elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirebilirsiniz. Karbon ısıtıcı kullanılan sistem özel olarak uzaktan kumanda ile çalışır. Uzun zaman ayarı gerektirmeyen cami ısıtma sistemlerini Mimarisitma.com internet adresinden temin edebilirsiniz. Ürünleri toptan ya da tekil olarak alabilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanım alanında sahip olan sistem Güney Kore’den ithal edilmiştir. Rexva marka cami ısıtma sistemleri oldukça ekonomiktir. Yüksek kalitede ısıyı uygun fiyata üretmek isteyenlerin tercihi cami ısıtma sistemi ile istediğiniz derecede ısı elde edebilirsiniz.

Mimar Cami Isıtma ve Halı Altı Isıtma


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Cami Isıtma Sistemleri

Cami Isıtma Sistemleri / Editör

Tüm Yazıları

Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma